Mer än bara en vanlig skola

Jönköpings Kommun

Elevteam

Victoria Adell, Specialpedagog (SA, NA och BF)
036-10 75 68, 072-5749387
victoria.adell@jonkoping.se

Elin Andersson, Skolkurator (EK och NA)
036-10 20 58
elin.andersson@jonkoping.se

Marika Axelsson, Studie- och yrkesvägledare (IM och SIH)
036-10 39 41
marika.axelsson@jonkoping.se

Camilla Ekblad, Studie- och yrkesvägledare (BF, NA och SA)
036-10 65 82
camilla.ekblad@jonkoping.se

Andreas Hovbäck, Skolkurator (HA, SIH, IM, Gy.sär och Gr.sär)
036-10 72 62
andreas.hovback@jonkoping.se

Louise Jonsson, Skolsköterska (EK och HA)
036-10 71 74
louise.jonsson@jonkoping.se

Agneta Malm, Skolsköterska (BF, NA och SA)
036-10 65 86 
agneta.malm1@jonkoping.se  

Malin Strandner, Skolsköterska (BFYRK och HAYRK)
036-10 65 85
malin.strandner@jonkoping.se 

Anna Gustavsson, Specialpedagog
anna.gustavsson@jonkoping.se                                                                                                                                                                 

Lena Rundquist, Studie- och yrkesvägledare (EK och HA)
036-10 65 83
lena.rundquist@jonkoping.se